mesto Vysoké Tatry
SHS JAMES JAMES Slovakia Jamesák Horoškola Infocentrum Eshop     ČHS   IFSC   UIAA   Vysoké Tatry Sobota 21.04.2018
 Café Stena, Climbing Star I, Balezsena

12. 11. 2005

V sobotu 12. novembra 2005 sa v Café Stena, Bratislava uskutočnila prvá časť podujatia bratislavskej lezeckej ligy Climbing Star. Usporiadateľom bola „Balezcena“ na čele s nám všetkým dobre známym Marošom Škvarkom. Jeho podpis bol citeľný aj v jednotlivých bouldroch, ktoré svojho autora nezapreli a nejedného závodníka slušne potrápili. Relatívne kvalitné zastúpenie bratislavských lezcov doplnila výprava z Modry v podobe sestier Čintalových a „Ekina“. Kvalitu závodu preverila aj žilinská lezkyňa Lenka Mičicová.

 
Víťaz Braňo Goga. Foto: Jaro Kováčik. / Víťazi makači.  Foto: Kubo Mižičko.

Súťažilo sa v dvoch mužských a dvoch ženských kategóriách, pričom záležalo na svedomí účastníkov, do ktorej kategórie sa zaradili. Hlavnú mužskú kategóriu tzv. „makačov“ vyhral Braňo Goga (čím potvrdil úlohu domáceho matadora), pred Ondrom Švubom a Kubom Kováčikom. V hlavnej ženskej kategórii „tigríc“ sa žiadne prekvapenie nekonalo a suverénne vyhrala Zuza Čintalová pred sestrou Katou a Domčou. V kategorii „flákačov“ sa na prvom mieste umiestnil P.Varga pred Ravasom a Rasťom Šimkom a v „cicušiach“ vyhrala Jakubcová pred Strnadovou a Ballovou.


Víťazka Zuzka Čintalová.  Foto: Kubo Mižičko.

Týmto by sme sa chceli poďakovať Tatra športu, výhradnému dovozcovi výrobkov firmy Edelrid, Ahoj športu, čajovni My a mama a Café Stena za ich sponzorskú podporu.


Sponzori pretekov. Foto: Kubo Mižičko.

A aby sa nezabudlo! Tešíme sa na vás pri ďalšom kole lezeckej ligy Climbing star, ktoré sa bude konať v bratislavskom Vertigu 10. decembra 2005. Viac informácií môžete získať na www.bloc.sk.

Výsledky
makači

1. Goga Branislav
2. Švub Ondro
3. Kováčik Kubo

flákači
1. Varga Paľo
2. Ravas Juraj
3. Šimko Rasťo

tigrice
1. Čintalová Zuzka
2. Čintalová Katka
3. Kováčiková Domča

cicuše
1. Jakubcová Monika
2. Strnadová Petra
3. Ballova Martina

 kompletné výsledky

 


© Vlado Linek 1999 - 2007 SHS JAMES JAMES SLOVAKIA Jamesák Horoškola Infocentrum Eshop ISSN 1335-390X 20399908